اعضای تیم تاصا

عاطف وحیدی

عاطف وحیدی مشاور ارشد گروه مدیریت تاصا در توسعه فرایندهای کسب و کار در تحول دیجیتال است. او ۳۴ سال سابقه حضور در شرکتهای IT دارد؛ تمرکز وی در ۱۰ سال اول در حوزه ERP و تحلیل فرآیندهای صنایع بوده و در دهه دوم وارد حوزه مدیریت نرم افزار شده و تیم‌های تحلیل، توسعه، آموزش، استقرار و پشتیبانی مجموعه سیستم های ERP را مدیریت کرده‌است.

در دهه سوم بر تضمین کیفیت و یکپارچگی  فرآیندهای سازمانی و مدیریت پروژه های ملی متمرکز بوده و معتقد است حرکت به سوی تحول دیجیتال اجتناب ناپذیر بوده و اجرای پروژه‌های تحول دیجیتال باید با هدف چابکی بومی‌سازی شود.

همچنین معتقد است فضای تحول دیجیتال ایران آینده مبهم دارد و سرنوشت مختوم ایزو را به دنبال خواهد داشت چرا که همه به دنبال اخذ برچسبی تحت عنوان سازمان متحول دارند. متدولوژی و  چابکی و بومی سازی دغدغه اصلی اوست.

وی در کارنامه خود سابقه تاسیس و راه‌اندازی موسسات آموزشی با هدف تقویت دروس مرتبط با نرم‌افزار و سخت‌افزار و توسعه سیستم‌ها را داراست و در حال حاضر در نقش مشاور تحول دیجیتال صنایع ایفای نقش می‌کند.

عاطف معتقد است که برای بقای صنعت در ایران باید با توجه به عوامل پستل، از سراب جاری تحول دیجیتال و مونوپل کردن آن خارج شد. وی خلاق و ایده‌پرداز است. فارغ التحصیل رشته ریاضی کاربردی دانشگاه فردوسی مشهد بوده، MBA مدیریت اجرایی و  DBA  تحول دارد. عاطف متاهل و داری یک فرزند است.

ژیلا مهدی آقایی

ژیلا مهدی آقایی مشاور ارشد گروه مدیریت تاصا در توسعه پایدار با رویکرد زیست‌محیطی است.

ژیلا مشاور و ایده پرداز حوزه آموزش محیط زیست است. وی ۲۸ سال سابقه کارشناسی و مدیریت کلان در حوزه های آموزش، مشارکت مردمی و توسعه پایدار محیط زیست دارد.

 تمرکز وی در۲۰سال اول برنامه ریزی و طراحی آموزش محیط زیست بوده و در دهه سوم نیز مشاوره و مدیریت کلان حوزه آموزش و مشارکت اجتماعی محیط زیست را برعهده داشته‌است و با تجربیات کسب شده در دو دهه نخست، آموزش‌های نوین محیط زیستی، پژوهش های کاربردی و اقتصاد مبتنی بر محیط زیست را توسعه بخشیده‌است.

مطالعات تطبیقی، انتقال تجربه های بین المللی، آموزش های غیر مستقیم، کاربرد تجربیات موفق مشارکت اجتماعی والبته توسعه ی منابع انسانی محیط زیست، برای تحقق توسعه پایدار کشور از دغدغه های اصلی اوست.

وی در کارنامه خود کارشناسی، مشاوره، مدیرکلی و معاونت سازمان حفاظت محیط زیست را داراست. تخصص اصلی او مدیریت و برنامه ریزی آموزش محیط زیست و توسعه پایدار است.

ژیلا معتقد است، شرط بقاء هر نوع فعالیت اقتصادی، اجتماعی و حتی فرهنگی در آینده  کشور منوط به تحقق توسعه پایدار است.  وی کارشناسی زیست شناسی و MBA مدیریت اجرایی دارد. ژیلا متاهل است و یک فرزند دارد.

ریحانه محجوب‌راد

ریحانه محجوب‌راد کارشناس ارشد تحلیل داده گروه مدیریت تاصا است. وی 10 سال سابقه کاری تحلیل داده در حوزه های مختلف از جمله کسب و کارهای آنلاین و هوشمند دارد. با تحصیلات کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع، در زمینه مدیریت داده و پیاده سازی هوش تجاری به شرکت های کوچک و بزرگ کمک می کند تا بتوانند به بهترین نحو از داده‌های ذخیره شده در بسترهای مختلف کسب و کار خود استفاده کنند و تصمیم‌گیری داده‌محور اتخاذ نمایند.

وی به صورت تخصصی در زمینه تحلیل داده منابع انسانی، فروش و بازاریابی فعالیت می‌کند و در این راستا در کارنامه کاری خود با مجموعه های سرشناسی من جمله پتروپارس، اسنپ و فولاد هرمزگان همکاری داشته‌است.

ریحانه به منظور انتقال تجربه و دانش خود به عنوان مدرس هوش تجاری با Microsoft Power BI  نیز فعالیت می‌کند و در دوره های MBA  و DBA دانشگاه تهران، موسسه کار و کسب، آتیه ایرانیان و مجتمع فنی تهران به تدریس می‌پردازد.